Гандикапу не існує, скрипти - вигадка
Відповіді
hlourencomarque відповів
13.05.2017 03:49
Ну і що? Що таке 9 очок? Три програшу і все. Тим більше, що дуже рідко у яких команд не буває спадів в сезоні. Нерідко команди, які дуже вдало починають чемпіонат, потім втрачають фізичну форму і в підсумку займають навіть не друге місце. 9 очок - це не такий великий відрив, щоб з упевненістю говорити про чемпіонство. Хоча я є давнім уболівальником ЦСКА і, звичайно ж, хочу, щоб моя улюблена команда посіла перше місце в чемпіонаті, тим більше, що гра, яку на даний момент показують армійці, цілком тягне на чемпіонську. Думаю, що головну конкуренцію в боротьбі за чемпіонський титул складуть футболісти "Зеніту" і "Локомотива". Та й решта команд теж можуть попсувати нерви, футбол - це така гра, де на всі сто відсотків ні в чому не можна бути впевненим. Але ... швидше за все Леонід Слуцький покине пост тренера ЦСКА на час підготовки збірної Росії до чемпіонату Європи. І це теж може позначитися на внутрішньому кліматі команди, відповідно це позначиться і на грі. Тому, 9 очок відриву нічого ще не гарантує.
Ethan_N відповів
12.05.2017 11:21
Якщо не відбудеться нічого надприродного, то армійців можна вітати з чемпіонським титулом. Здавалося б, відрив не такий великий. Але в лідируючій групі 9 очок - це ціла прірва. Тим більше, що "Зеніт", головний конкурент армійців, виглядає непереконливо. Припустимо, що ЦСКА програють три матчі поспіль, хоча це малоймовірно, але немає ніякої гарантії, що "Локомотив", що йде на другому місці, або "Зеніт" зможуть здобути три перемоги поспіль. Тим більше, що "Зеніт" відстає вже на 10 очок, відповідно, пітерцям треба мінімум чотири тури, щоб наздогнати лідера.
kontiiik відповів
12.05.2017 13:07
Чи буде ЦСКА в цьому сезоні чемпіоном Росії залежить від того як далеко "Зеніт" просунеться в Лізі Чемпіонов..Сейчас він практично забезпечив собі участь в 1/8 фінала..еслі він вилетить на цій стадії-він буде наздоганяти армійців - якщо пройде далі - на що я дуже надеюсь- то ЦСКА - чемпіон ...
jani403 відповів
12.05.2017 16:41
Ні звичайно ж. 9 очок - це різниця в три перемоги. Надолужувати за 4-5 турів, з огляду на той факт, що до кінця сезону ще майже стільки ж ігор залишилося і що ЦСКА буде втрачати очки (виступ в єврокубках і Кубку Росії дадуть спад в грі). Основна боротьба ще попереду, але зачепив ЦСКА забезпечив хороший.
Rick2232 відповів
12.05.2017 16:03
bibianedesign відповів
12.05.2017 15:01
Звичайно ж ЦСКА не забезпечило собі чемпіонство в сезоні 2015/2016 тому футбол непередбачуваний. 9 очок-це дуже мало, якщо ЦСКА програє 3 матчі, їх зможуть наздогнати інші клуби. До кінця сезону ще дуже довго, сподіваюся що буде якась інтрига.