Питання

Який інтернет підключити для приватного будинку?

shermel19 запитав
24.04.2017 17:14
Закінчуємо будівництво будинку. Район віддалений, в основному викуплені ділянки. Тільки кілька сусідів. Через місяць будемо заселятися, планую підключити інтернет наприклад через таку компанію, але абсолютно не розбираюся в цьому. Підкажіть який тариф із запропонованих варіантів мені підійде?
Інтернет
Сорокс
тариф
Приватний будинок
Відео за темою
Горить приватний будинок в місті Кашин
Опалення приватного будинку. Bilux. Відеоотзиви.
У Великому Новгороді у власника приватного будинку вкрали баню
Відповіді
tathraman відповів
26.04.2017 16:13
Ви виходите від того на скільки ви активний користувач. Ну ви і члени вашої семи, звичайно. Тому що зараз молодь в основному потребує цілодобового доступу до мережі. Так само звертаю вашу увагу на те яке телебачення у вас. Якщо з 3G, то може не тягнути при низькій швидкості. Треба все запитати у консультанта
lotlikarsam1987 відповів
25.04.2017 17:18
З зоною покриття проблем особливої ​​бути не повинно, так як читав, що це передовий провайдер в Астрахані. Але якщо і немає покриття то вирішують питання все одно. Оформляється колективна заявка. Загалом треба Попитати ще.
scouternicko відповів
25.04.2017 16:08
Для початку ви зв'яжіться з провайдером, з таем що б уточнити чи підпадаєте ви під їх зону покриття. А потім і тариф подбірете. Я раджу орієнтуватися на максимальну швидкість. У вас же приватний будинок, а там подивіться, спеціально для приватних будинків найвища пропозиція
stirky відповів
25.04.2017 16:24
Лідером за кількістю абонентів є «Ростелеком», слідом за ним йдуть учасники «великої трійки»: «МТС», «Білайн» і «Мегафон», які прагнуть наздогнати конкурента. Перед користувачем постає серйозний вибір: до якого провайдеру краще звернутися. А вибирати є з чого: численні тарифи, пакети послуг з широкими можливостями, цінова політика та й вони теж не стоять на місці, щоб набрати клієнтів ..
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс