Питання

Які є пісні про розставання, розлуку?

noelandmaxinawi запитав
03.05.2017 21:21
пісня
розлука
розставання
Розставання З Улюбленими
Відео за темою
Розставання з Улюбленим Людиною подібно Смерті Частини Душі, але Чи не Смерті Пам'яті .......
Останні слова перед розставанням з коханим
Розставання з коханою дівчиною
Відповіді
seamouse відповів
03.05.2017 22:12
Такі пісні (на цю тему) неізжівни, - завжди були, зараз є і будуть в майбутньому. Сладкоглосий Полад, которий- Бюль- Бюль, коли то спивається "ти мені вчерась сказала ... ", інший співак ділився про те" ... як завжди покликала тебе мама додому ... ", Борисівна нам душі надривається," ... расставанье- маленька смерть ... "або" ... не відволікаються, люблячи ... ". Левова частка песенного- частушечного і іншого ліричного матеріалу, присвячене цій темі (хоч на "муромській доріжці" хоч ще де-небудь ...))
jaf4711 відповів
05.05.2017 19:35
Михайло Боярський "Сяду в швидкий поїзд" і "Ось і розлучилися"; пісня "Розлука" з фільму "Гардемарини, вперед!"; Браво "Чи не з тобою" і "Мені сумно і легко"; пісня "Остання поема" з фільму "Вам і не снилося"; Гості з майбутнього "Чому ти"; Прем'єр-Міністр "Ну навіщо" і "Плаче дощик"; Ірина Аллегрова та Ігор Крутой "Незавершений роман"; Динаміт "Я не забуду".
freddiethekoala відповів
04.05.2017 03:47
Поганий настрій? Розлука з коханою людиною? Все через це рано чи пізно проходять. А через довгі роки згадуєш це з посмішкою на обличчі. Мабуть, на першому місці серед пісень про розлуку, я б розташував пісню групи REFLEX - я тебе завжди буду чекати. Це пісня всіх пісень пісня про розлуку. На другому, мабуть розташую пісню виконавця Bah Tee - 10 років тому. Ну і почесне третє місце віддам класиці. Це Алла Пугачова - НЕ відрікаються люблячи.
au1 відповів
03.05.2017 21:55
Пісня з рок-опери "Юнона і авось" - "Ти мене на світанку розбудиш" з пронизливими рядками: "... Ти мене ніколи не забудеш Ти мене ніколи не побачиш ... " Ольга Кормухіна "Розлучниця-розлука" Ну і, звичайно, пісня Алли Пугачової "Не зрікаються кохаючи" пісня різних виконавців (в тому числі і Майя Крісталлінская) "Ми з тобою два береги однієї ріки." В російських народних піснях дуже часто оспівується пісні про розлуку "На Муромської дорозі і інші)
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс