Питання

Як продовжити молодість?

cris1025 запитав
03.05.2017 10:41
Відчуваю, що насувається старість. Особа стало, якесь мляве і тьмяне. А так хочеться якомога довше залишатися молодою і красивою! Люди, що робити? Як продовжити молодість і красу шкіри?
шкіра
молодість
Краса
Відео за темою
Stand Up: Юля Ахмедова - Про забутому ліфчику, креативних секрети краси і секс
Stand Up: Нурлан Сабуров - Про конкурсах краси і секс з дружиною
Stand Up: Віктор Комаров - Про батька, вихованні дитини, пологи і жіночу красу
Відповіді
amk_king відповів
05.05.2017 15:16
Питання ви звичайно серйозний підняли, і можна на цю тему багато чого сказати, і навіть подискутувати, але чи варто? Молодість для мене це стан душі, в першу чергу, потім вже - стан тіла. А що стосується молодості шкіри, то тут здорове харчування, регулярні заняття спортом, секс, ну і правильно підібрана косметика. До речі, не обов'язково дорога, я собі недавно придбала денний крем для обличчя "Заряд енергії. Досконалість "від ейвон, і моє обличчя" ожило "- кератину і екстракт шовку знають свою справу, добре шкіру в тонусі тримають.
ebalamu відповів
03.05.2017 10:57
Все правильно пишуть люди, що краса шкіри залежить від того як Ви доглядаєте за нею зовні і зсередини. Ну зсередини воно зрозуміло, що потрібно правильно харчуватися, побільше зелені і свіжих фруктів, пити багато води. А ось догляд за шкірою зовні може припускати безліч різних процедур. Я чесно скажу, що не є прихильником хірургічного втручання, хоча розумію, що в деяких випадках це - єдиний вихід. Вважаю, що молода і здорова шкіра обличчя та, яка добре зволожена, очищена і дихає, а отже має красивий колір. Багато чула про neoleor, але сама поки не наважуюсь спробувати тому, що досвіду раніше не було. Якщо зацікавитесь подивіться тут https: //xn--24-6kcuxbmpuw7i.xn--p1ai/nano-kosmetika/neoleor/. Впевнена, до речі, що краса, як це не банально звучить, у нас всередині.
BrightHand відповів
03.05.2017 12:50
Якщо гроші є, то продовжити молодість не проблема). Що з приводу особи, то можна зробити, наприклад, лазерне омолодження Це дуже ефективна процедура.
juzeppy відповів
03.05.2017 16:10
Я теж про цю процедуру чула. Її зараз в салонах багатьом пропонують.
eccpalmer відповів
03.05.2017 21:32
Кажуть, дуже добре допомагає биоревитализация. Але це салонна процедура і її потрібно проходити кілька разів.
barrielewis7 відповів
05.05.2017 18:39
Дівчатка, нам вже давно пора навчитися правильно доглядати за свої личком. Так воно довше буде нас радувати своєю свіжістю і молодістю. У мене догляд за шкірою включає кілька етапів і це ритуал, якого я дотримуюся раз в тиждень. В першу чергу це хороше очищення особи за допомогою використання парової сауни для обличчя gezatone Потім йде поживна маска і зволожуюча сироватки з професійної лінійки. Всього цього абсолютно достатньо для того, щоб личко виглядало на 5 +.
Superawesome777 відповів
03.05.2017 14:59
Треба буде і собі в цей інститут на апаратну косметологію записатися.
chinalace відповів
04.05.2017 02:49
Дівчатка, зараз способів зберегти молодість і красу дуууже багато. Косметологія і медицина не стоїть на місці, а значить і час можна хоч трішки обдурити)))
samantha_witz відповів
04.05.2017 13:20
Всі хочуть бути красивими і молодими. Продовжити молодість можна відвідуванням в салон.У мене, коли є вільний час, намагаюся відвідувати косметологічний кабінет, поки все нормально, колір відмінний! Ось так я зберігаю молодість!
stelago відповів
03.05.2017 12:02
Продовжити молодість можна за допомогою апаратної косметології Вона зараз дуже далеко вперед зробила крок. Процедури реально ефективні. Мені такі в Московському Інституті пластичної хірургії і косметології робили. Результат, як говориться, на обличчя)))
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс