Питання

Як прибрати зморшки на лобі?

Scott9 запитав
23.04.2017 11:59
Чи не морщитися звичайно буде доброю порадою, але вже пізно. Зір у мене не дуже хороше, окуляри ношу на вулиці, але не часто, а лінзи і зовсім не ношу. Тому, щоб щось розгледіти кривлюсь, хоча сама розумію, що нічого хорошого такий підхід не несе. Знайшла відео, де Віщіпанова робить ін'єкції пацієнткам, але там жінки у віці, з якого віку можна робити ін'єкції проти зморшок і на скільки їх вистачає. Ну я ще болю боюся, дуже боляче, хто робив відпишіться або які ще методи існують. Просто не хочеться, щоб зморшки стали дуже глибокими.
зморшки
ін'єкції
Відео за темою
Панди не хочуть ін'єкцій
Відповіді
komunistasfrj відповів
24.04.2017 05:27
Ін'єкції, це вже крайній випадок, його краще застосовувати коли все інше не допомагає. Я б вам радила просто змінити косметику і почніть робити такі 100rk.ru маски для обличчя від зморшок. Ось побачите, приблизно через два тижні зморшки стануть менш помітними і шкіра посвіжішає)
cve відповів
24.04.2017 11:14
Я чув, що зараз існують різні програми тренування м'язів для особи. На мій погляд, це найефективніший, продуктивний і кращий спосіб позбавлення від зморшок, в тому числі і на лобі. Природно результат буде не відразу, але зате природний і без всяких уколів і ін'єкцій!
Rykard3010 відповів
25.04.2017 22:35
Ін'єкції від зморшок - це, мабуть, мова про ботокс (токсин, який паралізує м'язи). Він діє 3-6 місяців, що може бути як добре, так і погано. Чому? Тому що результат може бути як позитивним (в косметичному сенсі, в строго медичному - це, очевидно, завжди шкода, як і майже вся косметологія), так і негативним (м'язи можуть застигнути в такому положенні, що ваше обличчя буде виглядати потворно, в цьому випадку самі будете радіти, що він діє "всього" до 6 місяців). Але треба враховувати, що навіть позитивний (знову ж в косметологічному, а не медичному сенсі) результат, може згубно вплинути на те, як вас сприймають оточуючі, тому що з паралізованими м'язами ви не зможете повноцінно показувати свої емоції. Так, ваш лоб НЕ буде хмуритися, що не буде кривитися, але що таке, наприклад, щира посмішка? Це і є безліч невеликих (і навіть великих) мімічних зморшок, які (звичайно, в поєднанні з іншими змінами на вашому обличчі) передають навколишнім ваші емоції. З ботоксом ж ваше обличчя буде більше схожим на воскову маску, оточуючим ви будете здаватися більш холодним і беземоційним і, як наслідок, можливо навіть відразливим людиною, чи варте воно того? Вам вирішувати.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс