Питання

Як порахувати, що вигідніше: самому перевозити будівельні матеріали або звертатися до перевізника?

tedantal запитав
09.05.2017 03:27
Як порахувати, що вигідніше: самому перевозити будівельні матеріали або звертатися до перевізника? Які критерії потрібно врахувати?
Перевезення
Відео за темою
ОАК запропонував Дмитру Рогозіну створити єдиного оператора, який візьме на себе перевезення професійних спортивних команд
Оригінальний спосіб перевезення гусеничного екскаватора
Перевезення дітей в Росії
Відповіді
kv відповів
10.05.2017 08:39
ну я так розумію все залежить від кількості купується матеріалу якщо це штучні екземпляри то самому можна привезти а якщо багато треба то треба дивитися що дешевше взяти і самому везти або порахувати в компанії вартість матеріалу плюс доставка, я думаю що замовити http: // tdarsenal. ru / с доставкой дешевше будет..лічно по своєму прикладу кажу і раджу їх тому як працюємо з ними дуже давно і замовляємо багато, нам виходить дешевше з їх доставкою
cewalker1 відповів
09.05.2017 08:32
Якщо вас цікавлять вантажні перевезення, тоді краще не самостійно їх організовувати, а звернутися в компанію яка цим займається. Чому я так кажу? По-перше, вам потрібно буде самостійно розробити маршрут і закупити необхідну кількість палива для перевезення. Потрібно буде обладнати автомобіль спеціальним чином, щоб під час перевезення нічого не зламалося і не розбилося. Думаю, що це все займе у вас багато часу і грошей. Чи варто така самостійність таких витрат?
ehrw відповів
09.05.2017 09:47
Порахуйте витрати на бензин, на послуги вантажників, якщо будете їх наймати. Дізнайтеся, скільки візьме з вас компанія-перевізник Порівняйте ціни і зробіть висновки :) Ось і все критерії.
nightfoxbmg відповів
10.05.2017 14:01
Я б сам ніколи не перевозив. Краще звернутися в компанію якусь і довірити все перевезення фахівцям. Ніяких проблем, ніяких турбот. Що складного? А самому скільки всього потрібно вирішити!
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс