Питання

Страхування автомобіля

angeline6 запитав
11.05.2017 07:17
Купую новий автомобіль, природно ОСАГО належить кожному оформляти. У мене були машини тільки з пробігом, тому КАСКО не робив. Зараз для нової машини обов'язково потрібно і як-то можна дізнатися приблизну вартість?
Страхування Автомобіля
Відео за темою
Реклама страхування автомобіля (making) (2)
Страхування автомобіля онлайн. Без допів, своїми руками (Росгосстрах)
Реклама страхування автомобіля (2)
Відповіді
double_d73 відповів
12.05.2017 17:35
Якщо Ви впевнений в собі водій, то можете не оформляти. Але ж тут як пощастить, якщо навіть Ви хороший водій, то на дорозі різні трапляються. У мене друг виїхав з автосалону і на першому перехресті в нього в'їхав Матіз, добре, що пошкодження були незначні і КАСКО відразу оформив в салоні. Поки машина нова, то можна зробити КАСКО. А розрахувати вартість страховки можна в інтернеті. Ось тут, наприклад.
davidcoscio відповів
11.05.2017 07:32
Якщо Ви купуєте машину не в кредит, то КАСКО на Ваш розсуд. Для того щоб їздити, досить ОСАГО. Вам вже самому вирішувати потрібно КАСКО чи ні. Якщо є зайві гроші, то можна оформити.
halburdier2 відповів
12.05.2017 11:45
Ми останню машину купували нову, з салону. Чоловік відразу вирішив оформити КАСКО. Два роки ми так страхували, а потім просто робили ОСАГО. Дивіться самі, як для Вас краще буде. Нам в автосалоні все розрахували.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс