Питання

Що краще купити для спальні - диван або ліжко?

przetwarzanie запитав
06.05.2017 20:59
Що краще купити для спальні - диван або ліжко? Нещодавно доробили ремонт, хочу оновити меблі в будинку. Чоловік наполягає на тому, щоб купити диван, я хочу велике двоспальне ліжко. Що краще?
ліжко
Відео за темою
6 вправ у ліжку
Тренування на ліжку
Відповіді
kc07 відповів
07.05.2017 13:24
У чомусь мають рацію і ви, і ваш чоловік, мені здається. Спати набагато зручніше на ліжку, а ось, купивши диван, вранці можна його скласти і звільнити місце в кімнаті. У мене по спальні діти весь час бігають, телевізор дивляться. Хотілося б, щоб вони на дивані сиділи, а не на ліжку у мене.
stelpret відповів
08.05.2017 20:24
А у мене стоїть ліжко і я задоволена. Нікого не пускаю по спальні бігати і тим більше - дивитися телевізор. У кожного є своя кімната, телик у сина варто. Нехай там і дивиться. Спальня - не місце для гри.
ota-ws відповів
08.05.2017 07:38
Мені здається, що для спальні краще купити диван. Я не люблю, коли на моєму ліжку хтось товчеться весь день, а, якщо діти вихідні, то вони скачуть, ліжко вся на підлозі. Доглядаю дивани в "Турі" Хочу купити кутовий який-небудь диванчик, щоб виглядав оригінально і був зручним. Буду складати на день. Телевізор тільки у нас в кімнаті, то вся сім'я там і збирається. Тому потрібно, щоб було комфортно всім.
whatliesbeyond відповів
07.05.2017 13:18
Якщо спальня, то без варіантів. ТІЛЬКИ ліжко. Диван ніколи не буде настільки зручний, для того щоб спати кожен день. І чим старше Ви стаєте, тим більш чітко Ви це відчуваєте всім своїм тілом. Але матраци хороші, не економте!
gabedaggett відповів
07.05.2017 05:28
У спальні повинна бути ліжко, диван підходить тільки для вітальні. Хоча все звичайно залежить від ваших уподобань і від розмірів кімнати. У студіях встановлюють диван і ліжко в одній кімнаті. Якщо хочете купити ліжко недорого то шукайте варіанти по розпродажах. Ось тут можете ще подивитися http: //mebelgift.ru/index.php/krovati/1-krovat-com ... Я в лазурит по акції два роки тому купила ліжко, але тепер переїжджаю і знову потрібно буде купувати нову в нову квартиру. Ось до речі плюс ліжка перед диваном: ящик більш місткий. Але це знову ж таки, якщо є в ньому необхідність =))
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс