Питання

прибудинкова територія

Elaine запитав
11.05.2017 01:23
Поступово наша заміська територія перетворилася. Ось уже й будинок звели, і жити там можна, але турбує прибудинкова територія, яка виглядає нудно і нецікаво. Бачу у інших цікаві ідеї, втілені на території поруч з будинком, але не все, що у людей, підійде і нам. Хотів би запитати поради: як краще, цікавіше можна облаштувати середньої величини ділянку?
облаштування
Відео за темою
С. Аксьонов: До 1 червня всі недоліки з облаштування пляжів повинні бути усунені
Облаштування військових поховань
"Облаштування нового парку" | Ірпінь віщає
Відповіді
hyperactive відповів
13.05.2017 11:11
Ідей може бути багато. Напевно Вам краще звернутися до ландшафтного дизайнера. Цей фахівець запропонує Вам варіанти, виходячи з величини ділянки, його розташування і з Ваших побажань.
atsitetechsuppo відповів
12.05.2017 21:14
Дизайнеру платити треба, і не малі суми. Володіючи деяким смаком, можна впоратися і самостійно. Я б сконцентрував увагу на сад, на садових доріжках і будівництві альтанки. Вже тільки це може зробити дизайн ділянки привабливим.
g4pilut відповів
12.05.2017 10:16
З одного тільки альтанкою і садом, без додаткових архітектурних споруд, віз конструкцій з водою, ділянка не придбає того колориту, який міг би зробити його видатним серед інших. Я б, спорудив на ділянці вже набридлу багатьом альпійську гірку, а  як, додатковий елемент ландшафтного дизайну використовував б ось такий, наприклад, штучний водоспад. В принципі, якщо водоспад для Вашого ділянки не підійде, наприклад через обмеження в площі, то альпійська  гірка зможе існувати і без водоспаду.
Trevorlfc01 відповів
12.05.2017 05:49
Щоб прибудинкова територія виглядала красиво, потрібна диво клумба з квітами, адже це класична прикраса кожного будинку. Квіти це завжди красиво!
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс