Питання

Потрібен адресу перевіреного складського комплексу

patriciagoz запитав
03.05.2017 22:34
Належить зробити ремонт в складському приміщенні. Було два склади на прикметі, але один закрили після Нового року, а інший битком забитий. Шукаю в Пітері. Треба на два місяці, поки не закінчиться ремонт.
Відповідальна Зберігання Склад
Відео за темою
Склад відповідального зберігання в Києві | грн..sklad-man.ru | Склад відповідального зберігання в Києві
Ділові лінії: Склад - відповідальне зберігання
Ділові лінії Склад відповідальне зберігання
Відповіді
TheCerebralPunk відповів
06.05.2017 03:46
Ми возимо товар маленькими партіями, обходимося своїми силами. Вам напевно, треба підбирати щоб був зручний під'їзд для вантажного транспорту. Іноді склади розташовані дуже не зручно, в промзонах і під'їзд вельми проблематичне. У мене про всяк випадок висять в закладках кілька сайтів. Вибирав щоб був під'їзд хороший і розташування зручне. Наприклад, склад відповідального зберігання, ось тут знаходиться в 17 км. від КАД, Звертатися ще не доводилося, але товариш возить вантажі з Європи і зберігає там, коли замовники під час не можуть забрати товар.
dtsamitropoulos відповів
04.05.2017 03:46
Теж актуальна тема для мене. Свого складу немає, а товар розкиданий по трьом різним складам. Знайти б такий, щоб в одному місці зберігати. Набридло їздити з одного складу до іншого. У всіх складів, де зберігається наш товар, невеликі приміщення.
zabac відповів
04.05.2017 10:02
В інтернеті пошукайте. Часто помічаю, що багато хто боїться шукати через інтернет. Але ж Ви тільки знайдете сайт, через інтернет не здасте на зберігання товар. Я через соцмережі знайшов вантажоперевізника і дуже задоволений, співпрацюємо вже багато років. Та що сідайте і шукайте в інтернеті, заодно і подивіться хто Вам краще підходить. Може бути Вам зручніше буде подалі від міста або навпаки ближче.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс