Питання

подарунок нумізмат

earlyuser запитав
27.04.2017 14:21
Друзі, таке питання назріло. Партнер за кордоном нумізмат. У нього досить велика колекція монет. Скоро доведеться їхати до нього. Хочу прикупити пару монет на подарунок. Де в Пітері знайти хороший магазин? У мене був поруч з офісом, але як на зло перед Новим роком переїхали і ніхто не знає куди. Заздалегідь дякую.
Магазин
-Харків
продаж антикваріату
Антікваріатмонети
Відповіді
reject відповів
27.04.2017 21:51
Гарне захоплення у Вашого партнера. Не треба ламати голову, що вибрати на подарунок і знаєш, що такому подарунку людина точно зрадіє. Навіть якщо в колекції раптом виявиться така ж модель, то нумізмат цьому не засмутиться. У мене друг колекціонує предмети старовини, антикваріат різний. Іноді купую йому на подарунки рідкісні речі. Тому висить у мене кілька сайтів інтернет-магазинів в закладках, шукав по всій країні. Ось наприклад, магазин Монет тут якраз в -Харкові, а знаходиться на вул. Бронніцком, д. 13. Удачи!
blurp відповів
27.04.2017 15:15
Зазвичай від товаришів чую, що везуть за кордон біленьку. А у вас прямо виняток якесь. Може пошукати в інтернеті і зможете купити не виходячи з дому чи з офісу? У будь-якому випадку, всі магазини зараз мають в інтернеті групи або сайти.
erniev відповів
27.04.2017 15:24
Я б Вам порадив, після покупки, бути з монетами поаккуратнее. Справа в тому що при неправильному зберіганні або транспортування монети можуть отримати мікротравми які неозброєним поглядом не розгледіти. Але з плином часу на монеті стають явно видно затерте і подряпини. Тому якщо є можливість, то купіть ще спеціальний альбом для зберігання монет. Запевняю, Вашому другу буде вдвічі приємніше. Але і альбом теж потрібно правильно вибрати. Більше звертайте увагу на місткі екземпляри, щоб було якомога більше осередків і вони повинні бути різного розміру. У таких альбомах можна зберігати від самих маленьких монет, до найбільших. Плівочка в таких альбомах повинна бути м'якою і трохи клейкою, це дуже зручно, що при транспортуванні не втратити який-небудь екземпляр.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс