Питання

Підкажіть клініку для лікування булімії в Києві

packtech запитав
01.05.2017 18:45
Сестра останнім часом дивно поводиться, стала є набагато більше ніж раніше, і досить сильно поправилася. При цьому постійно п'є якісь проносні, постійно намагається схуднути, але сама їсть навіть ночами. Я вирішила почитати про це в інтернеті - виявляється це серйозна річ, під назвою нервова булімія. Чи можу я якось допомогти сестрі, і лікується це взагалі?
переїдання
булімія
нервова Булімія
Відео за темою
Група довіри. Нервова булімія mp4
"Про нервовою булімією і анорексією" Єрмаков А.А. Лікар-психотерапевт, психіатр. IIPP. Новосибірськ
Лікування нервової анорексії, булімії. Відео вилікуваного пацієнта - Олечки.
Відповіді
Cutterschoice відповів
02.05.2017 04:27
У моєї родички таке було, коли чоловік від неї пішов. Вона тоді їла днями і ночами, як ніби інших інтересів в житті не залишилося. Вашій сестрі дуже потрібна підтримка, не залишайте її одну. А то їй може стати ще гірше, як мені здається.
Rosethorn відповів
02.05.2017 06:21
пошукайте в інтернеті клініку, в Києві їх повинно бути багато
Tradupinia відповів
01.05.2017 22:36
Швидше за все допомогти сестрі ви зможете, головне не тисніть на неї, тому що вона реально не може себе контролювати. Адже постійний голод у неї не просто так, а через якихось відхилень в організмі, скоріше за все на нервовому грунті. Рекомендую поспілкуватися з лікарем психіатром Зубарєва Оленою Олександрівною, свого часу вона допомогла моїй подрузі позбутися від булімії. Ось тут її контакти є: поговоріть з нею, а далі вже вирішите як бути. У нас тоді складність була ще й у тому, що подруга практично не одужувала, тому не відразу розпізнали, що з нею щось не так. Так що ваш випадок, може навіть трохи простіше виявиться. Загалом не переживайте, скоріше за все у вашої сестри все налагодиться. Бажаю їй здоров'я, так само як і всій вашій родині.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс