Питання

Хто-небудь вже користується ионизаторами?

anchar запитав
27.04.2017 22:48
Хто-небудь вже користується ионизаторами? Як вам прилади? Хочу спробувати в домашніх умовах встановити іонізатор, але не знаю, який і де придбати. Буду вдячна за підказку.
іонізатор
Відео за темою
Народний артист РРФСР Олександр Михайлов розповідає про іонізатори води AkvaLIFE.
Портативний активатор-іонізатор води TRU-WATER Capsule
Іонізатор води AkvaLIFE
Відповіді
easyrog відповів
28.04.2017 12:17
Зараз дуже багато людей купують іонізатори, так як якість води в багатьох містах залишає бажати кращого. Такий спеціальний фільтр очищає воду від шкідливих домішок, таких як хлор і іржа. Тому фірм, які продають іонізатори досить багато. Наприклад, компанія Канг вода. Якщо сумніваєтеся яку модель вибрати, то на сайті є можливість замовити безкоштовну консультацію. Ось ссилочку:
rsholysheet1 відповів
28.04.2017 23:15
Мої батьки недавно купили собі прилад для іонізації води ІВА-2. Я раніше такі не зустрічала, але, за словами мами, результат дійсно є. Навіть смак у води змінився.
kfchen відповів
28.04.2017 02:38
Я ще не користуюся іонізатором, але в планах є придбати для себе такий прилад. Бачила безліч пропозицій, але сподобався мені іонізатор Канг вода, за технічними характеристиками, за вартістю і дизайну. Хочу замовити його на сайті але це буде вже ближче до середини місяця, поки немає фінансової можливості.) Подивіться про нього інформацію, може вам підійде?
uart00 відповів
29.04.2017 22:55
Ми брали собі портативний іонізатор. Часто буваємо в інших містах, багато часу проводимо в дорозі, тому, щоб не переживати про якість питної води в різних регіонах, використовуємо такий прилад. Будинки п'ємо очищену воду, купуємо у великих ємностях. В дорозі виручає іонізатор.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс