Питання

Хочу зробити ремонт на терасі, поставити там вікна, які краще вибрати?

robinlallen1 запитав
05.05.2017 23:38
Розглядаю такі варіанти - як пластикові, алюмінієві або дерев'яні. Який варіант з цих, найоптимальніший для тераси?
ремонт
вікна
Тераса
Відео за темою
Монтаж двох модулів будиночок з Терасою 4,5 х 8,0 м.
Установка каркасного Мобільної ЛАЗНІ з Терасою 4,25 х 6,0 м.
Краса Заполяр'я 2017 | фінал | After Party Тераса Бар | Джиган
Відповіді
SafetyBasement відповів
06.05.2017 07:24
У мене тераса дерев'яна, відповідно замовляв для неї тут derewookna.ru вікна з дерева. Якщо ж говорити в цілому, я вважаю що в заміському будинку все повинно бути максимально екологічне, тоді в ньому навіть дихається легше. А то в місті і так все кам'яне і пластикове, треба хоч на дачі від цього відпочивати. Тим більше що запах свіжого дерева, адже він ні з чим не зрівняється, мені здається, їм просто неможливо надихатися.
Etbir84 відповів
07.05.2017 03:13
Ще потрібно знати, з чого у вас тераса. З такого ж матеріалу, і вікна робіть.
petegoo відповів
07.05.2017 22:46
При пошуку виробника потрібно відштовхуватися від інформації, як довго він є виробником вікон. Вимагайте сертифікатів на відповідність стандартам продукції, що виготовляється. Подивіться об'єкти, на яких вже встановлені вікна даного виробника. Поспілкуйтеся з тими у кого вже встановлені такі вікна, вони вам розкажуть багато цікавого, у мене стоять склопакети, і проблем з ними немає у мене три роки вже стоять, та й ремонт коли робив, стіни довелося рівняти, так допомогло сарафанне радіо, підказали хто може в цьому допомогти.
suporteoxynet відповів
06.05.2017 03:04
Це залежить від того, наскільки тепле ви хочете скління. Алюмінієве точно холодну, так що його краще не вибирати, якщо хочеться, щоб було тепліше.
Gettre відповів
06.05.2017 11:18
Якщо ваш бюджет не обмежений, то ставте дерев'яні. Якщо обмежений і хочете тепле скління, то беріть пластикові вікна. Якщо ж просто потрібно закрити від вітру, дощу, снігу, то підійдуть алюмінієві. Я вважаю, що для тераси найкраще підійде холодні алюмінієві вікна Ось там раджу подивитися більш конкретну інформацію по ним. Є ще, звичайно, теплі алюмінієві вікна, але вони за ціною, як дерев'яні і їх є сенс брати, якщо ви хочете ставити дуже великі важкі склопакети. Нижче на схемі можете бачити обмеження по размерам.Любую з систем можна задекорувати різними кольорами. Тому я ще раз повторюся, що ідеальним варіантом за властивостями, ціною і зовнішнім виглядом вважаю алюміній.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс