Питання

Де купити подарунок для жінки і чоловіки?

abdalhaleem запитав
03.05.2017 07:55
Потрібно купити подарунок жінці і чоловікові, тільки щоб в одному місці можна було замовити, а не бігати не шукати. Треба зробити два презенту, тобто віддячити за допомогу. Дякуємо.
подарунок
Відео за темою
Отримуй і даруй подарунки з Coca-Cola!
Отримай бьютіблендер в подарунок!
Stand Up: Олексій Щербаков - Про подарунки дружині, походах в кінотеатр і передачі «Служба ...
Відповіді
fascialem відповів
03.05.2017 14:24
Так мені здається зараз в будь-якому магазині можна купити подарунки для всіх, для дорослих і навіть для дітей. А Ви на яку суму розраховуєте купити подарунки? Хоча, якщо на презент, то подарунки повинні бути більш-менш солідними, на мій погляд. Тим більше Ви будете дарувати на знак подяки за допомогу. Подивіться тут може бути щось підберете. А взагалі я думаю, що жінці можна подарувати просто букет квітів.
BoldEagle22 відповів
05.05.2017 09:03
У магазині подарунків можна знайти підходящі варіанти. В інтернеті теж зараз великий вибір. Та й зручно дуже, вибрав за 10 хв, оплатив і оформив доставку, у деяких навіть безкоштовно є. Зручно дуже, я ось на новий рік купив подарунки і оформив всім адресну доставку. Без зайвих зусиль всіх привітав зі святом.
laidros відповів
03.05.2017 23:45
Що то Ви дуже скрупульозно вибираєте подарунки. Чоловікові можна наприклад, подарувати коньяк хороший, а жінці коробку цукерок і шампанське. Я завжди в таких випадках так роблю.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс