Питання

Чи повинен я платити за померлого батька?

Mudallal запитав
04.07.2017 02:30
Мій батько, ка ветеран мав пільги з оплати комунальних платежів, - знижку 50%. За чотири роки перед смертю, він так і платив 50%. Через два роки після його смерті прийшло повідомлення з обов'язку, мені як квартиронаймач. З'ясувалося, що цю знижку він, як пільговик, повинен був оформити, написавши заяву. А оскільки заяви не було, то і пільга не надавалася. І цю заборгованість вимагають з мене через суд. Чи правомірно це?
батько
Відповіді
United.Endo відповів
04.07.2017 06:21
Соромно і прикро. Ветерану !!! Пільга 50% !!! Та ще й якісь заяви писати, кудись ходити. Ветеранам все повинно бути безкоштовно, а не з пільгою 50%, яку тепер ще й стягнути намагаються. У даній ситуації я раджу звернутися до досвідченого юриста, отримати у нього грамотну консультацію, а краще навіть до 2-3 в різних містах. На щастя інтернет дозволяє отримати безкоштовну юридичну консультацію від справжніх досвідчених юристів, вони вам скажуть як бути в даній ситуації.
poetessnessa відповів
04.07.2017 02:56
Термін позовної давності по комунальних платежах становить три роки. Якщо Ваш батько не платив в повному обсязі останні чотири роки свого життя і з моменту його смерті пройшло вже два роки, то з Вас в будь-якому випадку можуть вимагати тільки оплату комунальних послуг за останній рік його життя. Зверніться за консультацією до юристів, в інтернеті є сайти, де безкоштовно надають консультації якраз у таких справах. Вони порадять, як бути у Вашій ситуації. А взагалі дивно. У нас, наприклад, як тільки не платиш квартплату більше трьох місяців, відразу ж приносять повідомлення, щоб оплатили. Деякі управляючі компанії списки злісних боржників на дверях під'їзду вивішують. Як у Вас так вийшло, що КК кинулася тільки через шість років?
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс