Питання

Чи потрібно змушувати батька після розлучення бачитися з дитиною?

jovoaleksoski запитав
28.04.2017 01:08
Сам тато хоч і каже що любить дитину, але ніякої ініціативи не проявляє. А коли йому віддають дитину, наприклад, на вихідні, найчастіше сплавляє його бабусі (своєї мами). Зараз почав бурчати. Типу втомився, колись. Але хочеться що би батько все таки був батьком в очах сина ... Або не варто насильно змушувати його проводити час з дитиною? Але так він остаточно пропаде і все.
Батьки та діти
розлучення
Виховання дітей
родина
виховання Сина
Відео за темою
Stand Up: Олексій Щербаков - Про мечі, вихованні сина і бомжів
Виховання хлопчика - виховання сина - Спілкування з сином - 5 правил для мам хлопчиків
Відповіді
brinkeguthrie відповів
28.04.2017 14:02
Не варто змушувати татуся бачитися з дитиною, якщо він цього не хоче. Можливо він або сильно молодий або не дозрів для виховання дитини. Його ще самого необхідно виховувати. А це вам потрібно? Нехай йде своєю дорогою і платить вчасно аліменти на утримання.
Evilwench відповів
29.04.2017 13:27
Справжній батько сам буде проситися зайвий раз побачити дитину, поспілкуватися з ним, всіляко взяти участь у її вихованні, навіть, якщо з дружиною не дуже общаются.Нельзя змушувати любити насильно: не хоче-не треба, прийде час сам зрозуміє, що втратив у своїй життя, пізно не було би..І взагалі в нашому житті все рекошета, тому не переживайте, а подаруйте дитині стільки любові, щоб вистачило за всіх, і хто знає, може, скоро зустрінете людину, яка буде найкращим чоловіком і справжнім батьком для Вашої дитини. У мене, особисто, у подруги так було.
stourport відповів
30.04.2017 02:50
Я вважаю так: змушувати, заганяти, насильно впихати дитини батькові марно. Він навпаки буде всіма силами отбриківаться. І що він є, що його немає - без різниці, потрібної уваги дитина не отримає. Чим більше його таврують в цьому будинку (за справу, так, я розумію, у мене така ж ситуація майже, тільки батько приходить до малюка більш-менш сам), тим рідше він буде з'являтися і бачитися з дитиною. Можливо, буде працювати то, якщо батька дитини будуть нормально зустрічати, без кислих осіб, при ньому гворіть дитині: дивись, ось і тато прийшов, зараз ви підете гуляти! Як би підкреслюючи, що тато важливий і хороший (а для дитини це так). Може, варто питати ег омненія по ребеночьім справах. І серйозно прислухатися (навіть якщо ви просто робите вигляд, чт опріслушіваетесь, а потім зробите за своїм і взагалі самі можете впоратися). Додайте йому значущості як батькові. Я дуже добре розумію, як це важко і що такі батьки в загальному, поваги не заслуговують. Але якщо важливі інтереси дитини і ег оміроощущенія і тчтоби батько був з ним, доведеться попрацювати чарівником для свого малюка. І жіночої хитрістю попробоват ьподтолкнуть батька до спілкування. А наседанія, докори, сварки, лайка і т.п. тут не покатають взагалі. Він просто реально піде
Lakhirampetwal відповів
28.04.2017 11:17
якщо дитина батькові непотрібний то сенсу немає змушувати від цього доброго не чого набудуть дитина відчуває що батько його ненавидить і це відіб'ється на його психіці.
lex1312mlt відповів
30.04.2017 17:10
На мою думку - змушувати не варто. Батько дитини має своєю власною волею і приймає сам рішення і відповідальність буде нести теж сам. Що може дати такий тато-з-під-палиці дитині? Ось зі свекрухою, якщо вона хоче спілкування з онуком, зв'язок не втрачайте. Якщо, звичайно, вона розумна людина і не буде налаштовувати дитину проти вас. З приводу любить - не любить. Знаєте, слова - це одне, а вчинки - це інше. Як думаєте, що характеризує справжнє ставлення людини: слова чи дії? Думаю, ви зробите правильні висновки. Також дайте відповідь на питання: приділяв чи увагу дитині, чи грав, чи займався вихованням за своєю ініціативою батько дитини? Відповідь може багато чого пояснити.
vallaste відповів
01.05.2017 19:11
Я вважаю не варто: адже він все одно не хоче брати ніякої участі в його житті. Не всі чоловіки "доростають" до батьківства. А бути формальним татом і просто бачити дитину мало. Чи не хоче спілкуватися і не нав'язуйте-доброго з цього все одно не вийде. Якщо дитина вже розмовляє, спробуйте налагодити телефонний зв'язок між батьком і дитиною. У всякому разі хоч трохи поспілкуються, та й дитина нудьгувати не буде.
darth62969 відповів
28.04.2017 12:46
Ну нехай і пропадає ... навіщо потрібен такий батько який не хоче бачити всоего дитини .... тим більше СИНА ... А бабуся якщо захоче сама буде брати і представляється з онуком))
john_orourke відповів
29.04.2017 02:23
А як змусити? Навалювати дитини, впихати, що б він дитину потім сплавити бабусі ... але це нерозумно. Що ви будете робити якщо вам пропонують то що ви не хочете, огризнеться, підете, а якщо візьмете, то покладіть куди небудь подалі. Знаєте, слова до справи не підшити. У кожного різні поняття любові, може бути він і любить, сперечатися не буду. "Хочеться що б батько був батьком в очах сина", але це не означає що потрібно наполягати, примушувати що б брав дитину, що б вони бачилися часто. Вашому колишньому чоловікові можливо не потрібно це на даному етапі, можливо все змінитися з часом. Тут є можливість спілкування дитини по телефону або коли дитина буває у вашої колишньої свекрухи, ось тоді дитини не забудуть.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс