Питання

Чи може бути справжня любов між старим і молодою дівчиною?

mikeymoose93 запитав
12.05.2017 03:31
Кохання
Відео за темою
SEREBRO - Між нами любов (Summer Fun Video)
Stand Up: Нурлан Сабуров - Про столицю ЛГБТ, дружбу між чоловіком і жінкою, і любові. Ф ...
Скріптоніт - Це Любов (LIVE: Астана)
Відповіді
diana_cosma відповів
12.05.2017 14:46
Старий завжди полюбить молодицю. Вона красива, сповнена сил. А ось молодих я не розумію. Ці люди похилого віку по початку приндяться, відчувають себе молодими і інше, а потім вік і болячки беруть своє. Вони стають ревнивими, буркотун з вічними своїми болячками і вставними щелепами. Та й в ліжку вже не браві молодці. Так що з боку дівчат, любов'ю тут не пахне, а тільки вигодою.
YanbuWilson відповів
13.05.2017 03:36
Все можливо і причин може бути кілька: 1.Девушка росла без батька і в старому побачила саме його і влюбілась.Ето свого роду компенсація нестачі любові в дитинстві. 2.Старік згадав молодість, а молода дівчина дуже схожа на його перше кохання. 3.Старік дуже розумний і веселий чоловік і дівчині дуже цікаво з ним спілкуватися і це переродилося в любов.
sirfaisalm90 відповів
12.05.2017 12:09
Може. Календарний вік далеко не завжди говорить про те, наскільки людина досвідчена, грамотний, розвинений і тд. Існує психологічний вік. Можливо, старий омолоджується і не відчуває себе старим, або дівчина не може спокійно зустрічатися з ровесниками, вони здаються їй шмаркачами, тому вибирає зрілого. Буває дівчата красу знаходять, там де її немає, так що я не здивуюся, якщо навіть старий дід вируватиме в дівчині кров))
JetSpiderMan відповів
14.05.2017 07:16
Може, може і дуже часто це показують по ТБ. Зазвичай з боку старого козла - це любов до останнього в житті сексу і молодим статевим органам "дівчата". З боку "дівчата" - це досить сильна любов до грошей і власності старого козла. Називаю її дівчиною тільки через обмеження на використання нецензурного синоніма.
thorg відповів
12.05.2017 18:31
Справжня любов в принципі можлива завжди і всюди, незалежно від обставин. Закохуються в зовнішність, але люблять душу, і це різні речі. Іноді просто відчуваєш, що це твоя людина, і вже неважливо який у нього колір шкіри або яка у вас різниця у віці.
john_orourke відповів
12.05.2017 05:15
Я таку любов ні сприймаю, це педафілізмом попахівает.А так дивлячись який вік ви вважаєте старим і який молодим.Везде повинна бути межа.
mandlebrotset відповів
13.05.2017 05:25
Моя думка однозначно- немає! Нормальний психічно здорова людина повинна мати в голові моральні, етичні, психологічні, етичні, фізіологіческіе- в загальному не знаю як ще їх назвати - норми. або межі дозволеного. Бога в душі треба мати. Старий людина повинна відчувати до молодої дівчини батьківські або дідівські почуття. А молода дівчина відповідно повинна так само ставитися до старого. Яка любов??!! Це перекручення. Відхилення від норми. Це аморально, в кінці кінців.
Додати свою відповідь
© 2017 BlackBook - познавальний ресурс